PVC KAPI MODELLERİ

canık_P-09-Amerikan Kapı

PVC kapılar boyalı ahşap kapılara benzer, ancak onlar gibi bakım gerektirmez. Bakım Gerektiren her şey zamanla aşınır.Pvc Kapı mukavemeti ve sertliği nedeniyle iç ve dış kapılar için genellikle mükemmel bir seçimdir,

Neden PVC Kapı Seçmeliyim?

PVC veya Poli Vinil Clorür, özellikle nemin olduğu mekan olan banyonuzdaki,  evinizin herhangi bir yerindeki kapılar için eçimdir. Bu modern, insan yapımı kapılar yatırımınızı en üst düzeye çıkarırken işinizi en aza indirmeye yardımcı olur.

PVC kapılar boyalı ahşap kapılara benzer, ancak ahşap emici, doğal lifler için gerekli bakım gerektirmez. Bu hammadde, mukavemeti ve sertliği nedeniyle dış kapılar için genellikle mükemmel bir seçimdir, bu nedenle iç mekanda, sert dış mekan elemanlarından uzakta kullanılması, bakım ihtiyaçlarınızın azaldığı anlamına gelir. PVC'yi buzlu cam duş kapılarını taklit eden bir malzeme olarak bir adım öteye taşımak, modern tasarımın yanı sıra temizlikte kolaylık sağlar.

Banyolar, egzoz fanlarına veya tavan vantilatörlerine rağmen genellikle evde nemli odalardır, ancak PVC kapılar nemli bir ortamda bozulmaz. Bu nedenle, şu anda çözünürlük gerektiren bir nem sorununuz olsa bile, banyo kapınızı şimdilik bir PVC kapıyla değiştirmek, nem sorununu giderirken en azından kapı çürümesini ve çözgü problemlerini aklınızdan uzak tutacaktır.

Pvc Kapılar Neme Dayanıklı Mıdır?

Çarpıtma, solma veya çürüme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağından, PVC kapılarınızla yaratıcı olabilirsiniz. PVC kapılar, dekorunuza uyacak şekilde herhangi bir renkte boyanabilir ve esneklikleri sayesinde çok sık yeniden boyanması gerekmez.

Bunun ötesinde, PVC duş kapılarını seçerseniz, bunların kurulumu basit ve temizlenmesi kolay olduğunu göreceksiniz. Bakım, yüksek kullanım potansiyeline sahip banyo alanları için önemli bir endişe kaynağı olmalıdır, çünkü her şeyin düzenli olarak yüksek bir standarda temizlendiğinden emin olmak isteyeceksiniz, böylece küf veya küf oluşma şansı kalmaz.

Banyo giriş kapınız veya duş kapılarınız için PVC kapıları seçerseniz, esnek ve kolay temizleneceklerinden emin olmalısınız. daha mükemmel ne olabilir ki?

Pvc Kapı Özellikleri ve Fiyatları Nedir?

PVC Ön ve Arka Kapılar plastikleştirilmemiş polivinil-klorürden yapılmıştır (Vinil / Plastik için uzun bir isimdir) ve birçok seçenekle para için mükemmel değeri temsil eder. Bu kapılar çok az bakım ile uzun süre dayanmaktadır ve 10'dan fazla farklı renkte bulunabilir.

Kesitler güçlü birleşme yerleri oluşturmak için birlikte “kaynaklanır” ve çerçeveler çelik takviye içerebilir.

  • Daha Çok Renk
  • Düşük Bakım
  • Garantili
  • Cam Seçenekli
  • Yan ve Üst paneller
3 x Bifold  various  £ Fiyat Sorunuz
4 x Bifold  various  £ Fiyat Sorunuz
Pvc Doors  upvc  £ Fiyat Sorunuz
Pvc + Panel  upvc  £ Fiyat SorunuzEVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP

Ara

× WhatsApp