MDF KAPI

Mdf Kapılar

Yüzeyde, en çekici ve uygun iç kapının seçilmesi, bir tasarım seçilmesine benzer görünebilir, ancak esasen bu seçim için daha fazlası vardır. Kapılar sadece oda ayırıcı olarak değil aynı zamanda gürültü kontrolörü ve gizlilik sağlayıcısı olarak da rol oynarlar.

MDF’nin sayısız yararı, onu popüler bir seçim haline getiriyor. Şekillendirmesi kolaydır ve ahşabın aksine, düğüm içermez, yüzeyini pürüzsüz ve lekesiz hale getirir. Ek olarak, MDF iç kapılarının diğer kapı tiplerine göre çok daha şık, tek tip ve temizliği ve bakımı daha kolay olduğu düşünülmektedir. MDF kapılar da kolayca boyanabilir ve tamamlanabilir. Dahası, sahte bir ahşap kaplamaya çok duyarlıdırlar ve bu da daha zarif bir görünüm kazandırır.

Ek faydalar dayanıklılık, güç ve sağlamlıktır. MDF kapıları, standart ahşap kapıların tipik olarak hassas olduğu, deformasyona, çürümeye ve diğer hasar türlerine karşı dirençli olarak bilinmektedir. MDF kapıları seslere karşı dayanıklıdır ve evinizin her köşesinde size yeterince mahremiyet sunar. Sürdürülebilir malzemelerden ve odun ürünlerinden üretilir ve bunları çevre dostu bir hale getirir.

MDF kapıların bakımı oldukça basittir ve masif ahşap kapılara göre daha temizdir, çünkü çürümeyen, bükülmeyen bir özelliğe sahiptir. Ek olarak, sağlam imalatları, bakımın, nemli bir bezle ara sıra yapılan temizliğin yanı sıra, genellikle taze bir boya veya cila ile sınırlı olduğu anlamına gelir.

MDF kapılar, işlenmiş bir ahşap ürünü olan ve genellikle boya sınıfı uygulamalarda kullanılan orta yoğunluklu bir sunta levhadan yapılmıştır. MDF kapılar, kalıplanmış kapılara göre kalite bakımından üstündür ve dikey paneller ve raylar oluşturmak amacıyla dağıtılabilir.
Tam kapı olarak ya da ahşapla uyum içinde inşa edilebilirler. MDF ahşap, kapının kalıplaşmış bir kapıdan daha keskin bir dokunuşa sahip olmasını sağlar ve bir kez boyanmış ahşap bir kapıya daha çok benzemektedir. MDF kapılar ayrıca, diğerlerine göre daha ağırdır ve aynı zamanda üstün bir gizlilik ve gürültü kontrolü sağlar. Sağladıkları tüm avantajlar ve satın alınabilirlikleri göz önüne alındığında, MDF kapılar genellikle en iyi ev içi kapılar olarak kabul edilir.

  • Eviniz İçin Uygun Fiyatlı ve Sürdürülebilir Bir Seçim!

MDF iç kapıları, satın alınabilirliği ve sürdürülebilirliği nedeniyle eviniz için mükemmel bir seçimdir. Esasen bakım gerektirmezler ve uzun vadeli, güvenilir bir seçenek olarak hizmet ederler. Boyanması da kolaydır, sonuç olarak ortaya zarif bir görünüm çıkar.

MDF olarak da adlandırılan orta yoğunluklu sunta, ev yapımında yaygın olarak kullanılan artık ağaç artıklarından oluşur. MDF, evinizin iç kapıları için ucuz ve dayanıklı bir alternatif oluşturdular. Bu nedenle,i evinizi inşa etmeyi veya yenilemeyi planlıyorsanız, Evkap kaliteli MDF iç kapıları en uygun seçimdir.

Bir diğer kapı modelimiz olan evkap.com.tr/kapi-modelleri-ve-cesitleri/laminat-kapi inceleyebilirsiniz.
EVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP