LAMİNAT KAPILAR

blank

Laminat kapılar, ahşap kapılar kadar şık olmanın yanı sıra iç ahşap kapılara da uygun fiyatlı bir alternatiftir. Kapılarımız pratik, kaliteli ve çeşitli renklerde, stillerde ve tasarımlarda üretilmektedir. Ayrıca günlük kullanımdan kaynaklanan çizilmelere ve soyulmaya dayanıklı olacak şekilde üretilirler.

Laminat kapılarımız, CPL yüzey (Sürekli Basınç Laminat) kullanılarak imal edilmiştir; bu ürünün temizliği kolay ve dayanıklıdır; Aslında, son derece karmaşık üretim süreci uzun ömürlü bir kapı ile sonuçlanır.
Laminat kapılarımız UV ışığına karşı dirençlidir; bu, zamanla karartma veya solma problemi yaşamayacakları anlamına gelir. Her kapı uzun bir kullanım ömrüne sahiptir ve uzun yıllar kullanımdan sonra güzel görünümünü koruyacaktır. Bizim için, aşınmaya dayanıklı, lekelere karşı bağışıklığı ve temizlemesi kolay bir kapı, modern yaşam için uygun bir kapıdır.

Evkap Türkiye’nin en iyi iç kapı imalatçısı şirkettir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Yüksek Basınçlı Laminat, sadece daha iyi görünmekle kalmaz, daha uzun süre dayanıklılığa sahiptir. Yüksek Basınçlı Laminat dayanıklı ve dekoratif olup, son derece güzel bir görselliğe sahiptir. Laminat kapı yüzeyi darbe ve aşınma direnci sağlar. Ayrıca kaplama bir kapı olarak çizilmeye karşı ilave direnç sağlar.

Tasarım:

  • Düz renk, desen ve ahşap model görünümlü model seçimi yapılabilir.
  • İkna edici ahşap taneleri, ahşabın görünümünü ve hissini verir.
  • Laminat kapıların rengi, görünüşü ve dokunuşu öngörülebilir ve homojendir.
  • Bu laminat kapılar ahşap kaplamadan daha dayanıklıdır.
  • Laminat, ahşap kaplamanın çizdiği çiziklere ve oyuklara daha dayanıklıdır.
  • UV ışınlarına karşı dirençli oldukça şık iç kapılardır.
  • Kullanım ömrü çok uzundur.
  • Uzun yıllar rengini korur.

Yüksek dayanıklılığa sahip laminat kapılar hem ısı hem de ses izolasyon özelliğine sahiptir. Bu yüzden çok fazla tercih edilir. Dış etmenlere karşı tamamen dayanıklıdır. Temizliği oldukça kolaydır.

Kış aylarında tasarruf için bile laminat kapı tercih edilebilir.

Laminat kapılar aklınıza gelebilecek her alanda kullanıma uygundur. Ev, hastane,okul, yurt, şirket, otel gibi bir çok farklı alanda kullanılabilir. Çünkü alev, ısı ve ses izolasyonu konusunda ciddi bir izolasyon malzemedir.

İç kapı sektöründe bu yüzden laminant kapıların imalatı oldukça fazladır. 2019 laminant kapı fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir diğer kapı modelimiz olan evkap.com.tr/kapi-modelleri-ve-cesitleri/lake-kapi inceleyebilirsiniz.
EVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP