LAKE KAPI

blank

Lake kapılar farklı model ve desenlerde üretilebilen kapı çeşitleridir. Lake aslında bir boya işlemidir. Ahşap kapıların parlak ya da mat lake boyalar ile boyanması ile elde edilir. Lake kapılar mobilya kapı olarak da düşünülmektedir. Görsellik açısından oldukça kaliteli bir üründür. İstenilen parlaklıkta ve matlıkta üretilebilir. Lake cilalı kapılar iç oda kapısı olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Evinizin her bölgesinde lake kapı uygulaması yapılabilir. Salon, mutfak, yatak odası ve hatta WC kapısı olarak da kullanılır. Lake kapılar camlı ve camsız olarak üretilebilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen kapı modelleri arasında yer almaktadır. Evkap olarak Türkiye’nin en iyi lake kapı imalatçısı şirketiyiz. Ahşap kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

CNC makinalar kullanılarak tasarım yapılan lake kapılar beyaz renk üretilir. Diğer kapılar ile karşılaştırıldığı zaman fiyatı daha yüksektir. Lake kapılar görsellik olarak çok harikadır yalnız darbelere karşı diğer kapılara göre daha az dayanıklıdır. Temizliği konusunda çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Lake kapılar cilalı kapılar olarak da bilinir. Lake kapıları temizlerken hafif nemli bir bez kullanmanız yeterlidir. Temizlik esnasında çok fazla kimyasal madde kullanılmamalıdır. En az ayda 1 kez temizlenmelidir.

Lake kapı alırken dikkat etmeniz gereken şey kullanılan cilanın kalitesidir. Evkap olarak en kaliteli lake kapıların imalatını sağlamaktayız.

Lake kapıların bir çok güzel özelliği bulunmaktadır.

  • Lake kapıların menteşesi oldukça sağlam ve kilitli bir model olan kapılardır.
  • Özel beyaz cila kullanılarak üretilir.
  • Lake kapı imalatında tek kat cila olmaz. En az 2 kat cilalama işlemi yapılır.
  • Eğer kaliteli bir lake kapı arıyorsanız kapı kollarının ve menteşelerinin aşınmaya karşı dayanıklı olduğundan emin olun.
  • Lake kapılar modern ve çağdaş iç kapılar arasında yer almaktadır.
  • Evinize zenginlik görünümü katar.
  • Dekoratif bir ürün olduğu için fiyatı da diğer kapılara göre yüksektir.
  • Temizliği kolaydır çünkü yüzeyi pürüzsüzdür.
  • Çok bastırarak temizleme yapmayınız.

Ufak bir tüyo verecek olursak lake kapılar şeffaf sirke ile temizlenebilir.

İç mekan kapısı olarak her alanda kullanılabilen bir kapıdır lake kapı. Estetik açıdan ve görsellik açısından zengin bir görüntü elde etmek isteyenler lake kapı tercih etmelidir.  Dış mekanlarda lake kapı kullanılmaz. İç mekanlarda kullanılır. 2019 lake kapı modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir diğer kapı modelimiz olan evkap.com.tr/kapi-modelleri-ve-cesitleri/kompozit-kapi inceleyebilirsiniz.
EVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP