AHŞAP KAPI

blank

Bir iç ortamın mahremiyetini tamamlamak ve iki bitişik oda arasındaki geçişe izin vermek için, iç kapılar sadece işlevsellik açısından değil, aynı zamanda oynadıkları estetik rol ile ilgili güçlü unsurlardır. Bu nedenle iç kapı üretimimiz yapı, bitiş ve stil bakımından farklı birçok model içermektedir. Ahşap kapılar iç kapılar için özellikle tercih edilen kapı çeşididir. İç mekan kapıları genellikle ahşap olur. Çünkü hem işçilik açısından oldukça güzeldir hem de estetik bir görüntüye sahiptir. Günümüzde ahşap kapılar makinalarda seri üretim şeklinde üretilmektedir.

Mobilya, demirbaş ve ev eşyalarının üretimi için her zaman ilk hammadde olarak kabul edilen ahşap, iç kapılar dünyasında da takdir görüyor. İşlenmemiş ahşabın sağlamlığı, dayanıklılığı ve çeşitli çalışma tekniklerine ilişkin esnekliği, daha sonra doğada bulunan birçok esans ve kapı üretimi için kullanılan farklı ve yenilikçi makineler ile bir araya getirilerek, birçok farklı üründen oluşan geniş bir katalog oluşturmamızı sağladı.

Ahşap kapılarımız stil kategorilerine göre sınıflandırılabilir: klasik, modern ve tasarım; Dahası, birkaç tür kaplama vardır ahşap kapılar için: parlak, opak veya doğal özlü, pürüzsüz veya süslü yüzeylere sahip lake ahşap kapılar da mevcuttur.

Ahşap kapıların maliyeti üreticiye ve imal edilen ürünün çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Ahşap kapıların tasarımı oldukça geniştir. Sınırsız ahşap kapı modeli vardır.

  • 2019 ahşap kapı modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ahşap kapılar genel olarak ikiye ayrılır. Bunlar;

  • Masif ahşap kapılar
  • Amerikan kapılar ( panel kapı )

Masif ahşap kapılar tamamen ahşap malzeme kullanılarak üretilir. Oldukça ağır olan bu kapılar genellikle hastane, okul, şirket ve benzeri alanlarda tercih edilir. Masif kapılar tamamen doğal malzemeden üretilir ve bakteri içermez. Masif ahşap kapılar en hijyenik ve sağlıklı kapılar olarak değerlendirilir.

Bir diğer kapı modeli olarak tercih edilen panel kapı farklı malzemeler kullanılarak imal edilir. Masif kapıya göre daha az maliyete sahiptir. Ve daha çok tercih edilir.

Ortamları stil ve işlevsellik açısından kostümlemek için malzemelerin mükemmel bir karışımı ahşap ve camla temsil edilir. Hem klasik hem de modern ahşap kapılarımız, odaların içinde parlaklığı ve ışık ve gölge oyunlarını, saydamlıkları ve çok farklı renk tonlarını vurgulayan dikey cam bölümlerin sahip olduğu panellere sahip olabilir. Bu çözümler, uyku alanını gündüz ortamından ayırmak, kör koridorlara ışık vermek veya mutfağı oturma odasıyla iletişim kurmak, bu iki ev ortamı arasında samimiyet ve görsel sürekliliği sağlamak için uygundur.

Yani ahşap kapılar isteğe göre camlı ya da camsız olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

evkap.com.tr/kapi-modelleri-ve-cesitleri




EVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP