blank

Kapılar farklı bir çok şekilde sınıflandırılmaktadır. Kapılar imalatta kullanılan ana malzemeye göre isimlendirilmektedir. Ahşap, çelik, demir, aliminyum, kompozit ya da camlı kapı modelleri üretilmektedir. Kapıların bir diğer sınıflandırılması ise, giriş kapısı, iç oda kapısı, teras kapısı, acil çıkış kapısı ya da garaj kapısı olarak yapılmaktadır. Ayrıca kapılar camlı ya da camsız olarak da sınıflandırılmaktadır. Evkap Türkiye’nin en iyi kapı imalatçısı şirkettir.

Estetik görüntüsü ile en çok tercih edilen kapılar arasında yer alan Evkap kapı modelleri en dayanıklı ahşap malzemeler kullanılarak üretilmektedir

İÇ KAPI MALİYETİ NEDİR ?

Ahşap kapılar dayanıklılığı ile bilir. Farklı kapı modelleri ve renkleri Evkap tarafından imal edilir. Örneğin çift kanatlı ya da kanatsız iç kapı modelleri mevcuttur. Ayrıca ateşe dayanıklı MDF kapılar da sitemizde mevcuttur. 2019 iç kapı modelleri ve çağdaş iç kapı modelleri arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tamamen sizin talebiniz doğrultusunda kapı imalatı yapmaktayız.

İç kapı imalatı günümüzde çok fazla talep gören bir sektördür. 2019 itibari ile iç kapı imalatı miktarımız artmaya devam etmektedir. İç kapılar farklı modellerde, desenlerde, renklerde ve modellerde üretilmektedir. Müşteri talebine bağlı olarak özel kapı imalatı da yapabilmekteyiz.

İç kapı maliyeti imalatta kullanılan malzemelerin özelliğine göre değişmektedir. Herkesin bütçesine göre farklı kapı modelleri web sitemizde mevcuttur. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

İç kapı üreticisi olarak imalatta geri dönüşümlü çevre dostu malzemeler kullanıyoruz. Lider firmalar arasında yer alan en uygun fiyat garantisini sizlere vermektedir.

Eğer sizde çağdaş ve modern iç kapı imalatçısı bir şirket arıyorsanız Evkap sizin için doğru adrestir. Çünkü Evkap sayısız iç kapı modeline sahiptir.

 kapı modelleri ve dış kapı fiyatları için bizimle iletişime geç!

İç oda kapı ölçüsü standart olarak 90cm x 120cm olarak belirlenmiştir. Fakat talep üzerine üretilen en dar kapı ölçüsü 762 mm x 1181 mm olarak belirlenmiştir. Bu ölçü de özel bir imalat için gerçekleştirilmiştir.

Evkap Şirketi olarak toplu üretim hattına sahip olduğumuzdan dolayı, standart ölçülerde üretim yapmaktayız. Özel talep edilen ölçüleri ise belirli bir miktarın altında üretebilmemiz ne yazık ki mümkün değildir.

Sonuç olarak bizler için, müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Gelebilecek her türlü talebi göz önünde bulundurarak, en iyi planlamaları doğrultusunda müşterilerimizin isteklerini karşılamaya çalışmaktayız. Konu hakkında detaylı bilgiyi bizimle danışarak alabilirsiniz.

Gömme tasarımı ve gerçek ahşabın doğal güzelliğini seviyorsanız, gerçek ahşap kaplama kapı çeşitlerimizi seveceksiniz. Zarif gerçek ahşap kaplamalardan hazırlanmış bu şık kapılar, aile hayatının aşınmasını ve yıpranmasını önler, ancak her ortamda güzel kalır.

Ahşap kaplamalar, özel makinelerle belirli kalınlıklarda ahşap yüzeylerden elde edilen doğal kaplamalardır. Bu tür kaplamalar, ahşap kaplamalı kapılarda kullanılan yüzeyi oluşturmak için özel işlemle 6 mm MDF'ye yapıştırılır.

Gerçek ahşap kaplama kapılar, ahşabın doğal ahşap damarının ve tonunun gerçekten parlamasını sağlar ve dekorasyon gerektirmeyen çarpıcı bir doğal görünüm sağlar. Sade bir güzellik için, Beyaz Meşe, Ceviz veya Kül gibi çok çeşitli doğal kaplamalarda mevcut olan standart çekirdekli gerçek ahşap kaplama kapıları tercih edebilirsiniz.

Alternatif olarak, eğer WOW faktörü arıyorsanız, tasarım yelpazesinde tasarımcı gerçek ahşap kaplamaları da dahil olmak üzere bir dizi çağdaş kaplama serisi mevcuttur. Evinize gerçekten çağdaş bir görünüm kazandırmak için yükseltilmiş yüzeyli dokulu kaplama tasarımlarını seçin ya da çarpıcı bir stil elde etmek için çapraz yönlü kaplamalara sahip tasarımları seçebilirsiniz. Bu tarz ahşap kaplama kapılar tüm konuklarınızın kıskanacağı zarif ve lüks bir görünüm sunar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli ebatlarda panel ve camlı tasarımlarda diğer ev mobilyalarınızla güzel bir şekilde eşleşecek ve gerçekten eşsiz bir ev yaratacak tasarımlardan birini seçebilirsiniz.

İç kapı modelleri oldukça geniştir.

 • PVC kapı
 • Melamin kapı
 • Ahşap kaplama kapı
 • Kompozit kapı
 • Lake Kapı
 • Laminat Kapı
 • MDF kapı

Gibi bir çok farklı iç kapı modeli mevcuttur. Bu kapılar, şu an sektörde üretilmekte olan en yeni modeldeki kapılardır. Evkap firması olarak tüm gelişmeleri ve değişen trendleri yakından takip ediyor ve ürün portföyümüzü sürekli olarak güncelliyoruz.

Şu hususu kararlılıkla belirtmek isteriz ki; Evkap Türkiye’nin en iyi iç kapı imalatçısı şirketidir. Yukarıda belirttiğimiz iç kapı modellerinin hepsi oldukça kaliteli ve dayanıklı kapılardır. Hepsi farklı boyutlarda ve renklerde üretilebilir. 2019 iç kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Farklı iç kapı tasarımlarımız ile sizlere en güzel sunumları yapıyoruz. Evinize mutluluğa açılan kapılar yapıyoruz.

Ahşap kapıların avantajlarını sıralayalım;

 • Ahşap kaplama kapılar diper kapılara göre ekonomik kapılardır.
 • Doğal ahşap görünümü oldukça estetik bir görüntüye sahiptir.
 • Kapı yüzeyi gerçek ağaç hissi verir.
 • Çok güzel bir tasarıma sahiptir.
 • Hijyenik, kolay temizlenebilen ve kurulumu kolay olan bir kapıdır.
 • UV ışınlarından etkilenmez.
 • Uzun ömürlüdür.

2019 ahşap kaplama iç kapı modelleri için bizimle iletişime geçiniz.

evkap.com.tr/ic-kapi
EVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP