PVC KAPI

blank

Hepimiz "PVC" terimini biliyoruz ve bunun çok çeşitli ürünlerin üretiminde kullanıldığını biliyoruz. Bununla birlikte, bir PVC kapı kavramı ile tanıştığımızda, çoğu zaman kafamız karışır. PVC Kapı Nedir? Eski moda ahşap kapı yerine neden PVC kapı almayı seçeyim? PVC'nin ne olduğu ve diğer malzemelere göre PVC'nin yararları hakkında daha fazla bilgi edindiğinizde, muhtemelen çok mantıklı olduğu konusunda hemfikir olacaksınız.

Eşsiz kimyasal yapısı nedeniyle, PVC kapı, geleneksel ahşap kapıya göre daha iyi yalıtım ve dolayısıyla daha iyi enerji verimliliği sağlar. Kapı çerçevesi olarak kullanıldığında, PVC aslında alüminyumdan üç kat daha verimlidir. Ayrıca neredeyse hiç bakım gerektirmez, asla sıyırma veya boyama gerektirmez. Yüzeyi zaman zaman temizleyin ve yenisi kadar iyidir.

Ahşap bir kapı çerçevesi zaman içinde eğrilir, büzülür ve genişler, PVC kapı çerçevesi% 100 su geçirmez olduğundan mükemmel bir şekilde sabit kalır. Doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında diğer materyal türleri solmaya veya renk atmasına rağmen, PVC UV ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır ve kapınızın ömrü boyunca yeni görünmeye devam eder.

PVC kapılar için artan bir büyülenme var ve neden PVC kapı olmasın? Plastikleştirilmemiş Polivinil Klorür veya UPVC kapılar harika görünüyor ve geleneksel ahşap veya metal pencerelerden daha güçlü bir yapıya sahip. Bir çok başka avantajla geliyorlar ve ev sahipleri, inşaatçılar, mimarlar, tasarımcılar ve iç mimarların ilk tercihi oluyorlar.

PVC, Polivinil klorür anlamına gelir. Kimyager olmadığınız sürece, bu kendi içinde çok yardımcı olmaz. Kimyada bir geçmişiniz varsa, bu özel malzemenin çok dayanıklı olduğunu, yalıtım özelliklerinin mükemmel olduğunu ve normal şartlar altında zararlı kimyasal duman yaymadığını bileceksiniz. Kimyasal bileşimi, şişme bir yüzme havuzunda olduğu gibi çok esnek veya bir PVC kapıdaki gibi çok sert ve güçlü olması için değiştirilebilir. Su geçirmez çalışma tezgahlarından elektrik uzatma kablolarına kadar dünyanın her yerinde PVC görüyoruz. Her yerde görüyoruz çünkü PVC, modern dünyada en güçlü, en kullanışlı malzemelerden biri olduğunu kanıtladı.

PVC Kapıların Avantajları

  • Temizliği kolay ve bakımı kolaydır.
  • Ses yalıtımı konusunda oldukça iyidir.
  • Aliminyum ve ahşap ile birlikte kullanılabilir.
  • Ses yalıtımı dışında ısı yalıtımı da sağlamaktır. Bu sayede kış aylarında tasarruf yapmış olursunuz.
  • Yanmayı geciktirici özelliğe sahiptir.
  • Neme ve ısıya karşı dirençlidir.
  • Çok dayanıklı bir malzemedir.
  • PVC kapılar Tuvalet kapısı olarak da kullanılabilir.

PVC iç kapılar bir çok farklı malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Fonksiyonel açıdan da yukarıda bahsettiğimiz gibi oldukça iyidir. 2020 PVC kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Evkap Türkiye’nin en iyi kapı imalatçısı şirketidir.
EVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP

Ara

× WhatsApp