blank

Hepimizin bildiği gibi kapılar ikiye ayrılır. İç oda kapıları ve dış kapılar. Dış kapılar genellikle çelik kapı olmaktadır ve iç oda kapıları genellikle ahşap ve ahşap kaplama kapı modellerinden oluşmaktadır. Ahşap iç oda kapıları farklı bir çok kaplama modellerinden oluşmaktadır. Lake kaplama kapılar, laminat kapılar, pvc kaplama kapılar, Amerikan oda kapılar, mdf kapılar, melamin kapılar olmak üzere farklı çeşitlerde sizlere sunulmaktadır.

Yeni bir iç kapı almanın maliyeti alacağınız kapının özelliğine ve kaplama çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Yukarı da bahsettiğimiz gibi lake kapılar Amerikan kapılardan daha pahalıdır. Bu örnekler kapı modelleri arasında çoğaltılabilir.

Yeni bir kapı almanın maliyeti ile ilgili birçok etken vardır. Seçilen kapıların üretim aşamasında kullanılan bir takım malzemeleri yurtdışından getirtildiği için, döviz kurundaki değişimler, üretim maliyetlerini de etkilemektedir. Bunun dışında, üretim maliyetini etkileyen her unsur; taşıma maliyetleri, depolama maliyetleri vb. nihai ürün maliyetini etkilediğinden dolayı, kapı fiyatlarında da etkili olmaktadır.

Alacağınız yeni kapının toptan ya da perakende olması da fiyatları etkileyen bir unsurdur. Elbette ki toplu alımlar bir takım maliyetleri azalttığından dolayı, ürün fiyatı konusunda biraz daha esneklik imkânı olabilmektedir. Ancak kapılar perakende olarak verilecek ise, fiyatta çok fazla hareketlilik pek mümkün değildir.

Belirtmiş olduğumuz bu hususlar, satış fiyatlarımızı etkileyebilmektedir. Ancak şu hususu da belirtmeliyiz ki Evkap olarak ürettiğimiz bütün kapı modelleri oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Her bütçeye ve her tarza uygun kapı modellerini web sitemizden bulabilirsiniz.

2020 kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evkap olarak 65 yıllık tecrübemiz ile sizlere son teknoloji, modern kapı modellerini sunuyoruz. Mottomuz Evkap olarak evleriniz için mutluluğa açılan kapılar üretmektir.

Ev dekorasyonun en önemli parçası olan iç kapılar en güzel Evkap güvencesi ile sizlere ulaştırılır. Uluslarası anlamda gelişmeleri takip ederek en modern ve en çağdaş iç kapı üretimini yapıyoruz.

Eğer sizde iç kapı üreticisi bir firma arıyorsanız Türkiye’nin en iyi iç kapı imalatçısı Evkap ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere aylık en az 10000 kapı imalatı yapıp satmaktadır. Evkap sadece İstanbul değil Türkiye’nin en iyi kapı imalatçısıdır.

Ürün portföyümüzde camlı iç kapı modelleri, camsız iç kapı modelleri, 2020 kapı modelleri, modern oda kapıları, Amerikan kapılar, en ucuz kapılar, lake iç kapı modelleri gibi farklı modellerde ürünler bulunmaktadır.

Kapı hakkında herşey web sitemizde mevcuttur. İç kapılar bizim dünyaya açılan kapılarımızdır. İç oda kapıları Evkap güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Aslında bu alanda belirli standart bir ölçü yoktur. Çok farklı uygulamalarda çok farklı ebatlar karşımıza çıkabilmektedir. Ancak toptan bir üretici olarak biz, çok farklı boyutlarda ürün üretme lüksüne ne yazık ki sahip değiliz. Bu nedenle üretmekte olduğumuz kapıları belli standart ölçülerde üretiyoruz. Bu standartlar doğrultusunda verebileceğimiz ölçüler aşağıdaki gibidir.

 • Standart iç oda kapısı ölçüsü: 90cm x 210cm’dir. (Salon, oda, mutfak kapı ölçüsü)
 • En dar iç oda kapısı ölçüsü: 70cm x 205cm’dir. (WC kapı ölçüleri)

Ancak bu durum, bizim istenilen herhangi bir ölçüde üretim yapamayacağımız anlamına gelmemektedir. Üretim kabiliyetlerimiz doğrultusunda, belli bir minimum sipariş miktarı belirtilmesi şartıyla, istenilen ölçülerde her türlü kapıyı imal edebiliriz.

İç kapıların özellikleri çok önemlidir. Çünkü kapılar her zaman değiştirilebilecek ürünler değildir. Bu yüzden iç kapı özellikleri oldukça önemlidir. Bir iç oda kapısı;

 • Görsel olarak çok kaliteli olmalıdır.
 • Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olmalıdır.
 • Farklı modellerde üretilebilmelidir.
 • Farklı renklerde üretilebilmelidir.
 • Neme ve suya karşı dayanıklı olmalıdır.
 • Uzun ömürlü olmalıdır.

Evkap olarak ürettiğimiz bütün iç oda kapıları oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Dayanıklı ev kapısı arıyorsanız Evkap sizin için doğru adrestir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İÇ KAPI MODELLERİ NELERDİR ?

İç kapı modelleri farklı zevklere ve farklı tarzlara hitap edecek şekilde üretilmektedir. Oda kapı fiyatları ise bu bağlamda kullanılacak kaplama çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Camlı iç kapı modelleri, camsız iç kapı modelleri, modern oda kapıları ve en ucuz iç kapılar olmak üzere farklı çeşitlerimiz için web sitemizi inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde bir çok kapı modeli bulunmaktadır. Kapı modelleri farklı fiyatlarda sizlere sunulmaktadır. Kullanılan malzemenin özelliğine bağlı olarak ahşap kaplama kapıların fiyatları değişkenlik göstermektedir.

İç kapı modelleri sırası ile;

 1. Lake kapı
 2. Laminat kapı
 3. Amerikan kapı
 4. PVC kaplama kapı
 5. Melamin Kapı
 6. MDF Kapı
 7. Kompozit Kapı

Olarak bilinmektedir. Modern oda kapıları araştırması yapıyorsanız eğer Evkap sizin için doğru adrestir. Çünkü Evkap size 65 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir. Örneğin camlı iç kapı odelleri ve camsız iç kapı modelleri fiyat olarak farklıdır. Örneğin lake kaplama kapılar diğer kapılara göre biraz daha pahalıdır çünkü lake pahalı kapı modelleri arasında yer almaktadır. Lakin oldukça kalitelidir.

Ucuz kapı modelleri arıyorsanız Amerikan kapı sizin için doğru seçimdir. Çünkü Amerikan kapı hem dayanıklı hem de görsel olarak oldukça güzeldir. Bütçenizi zorlamaz.

PVC kaplama kapı günümüzde çok fazla kullanılmaktadır. Çünkü PVC çok dayanıklı bir malzemedir ve kaplama işlerinde sıklıkla kullanılır. Tercihen camlı PVC kapı ve camsız PVC kapı imalatı yapılabilmektedir.

Evkap olarak Toptan iç kapı imalatı yapıyoruz aynı zamanda perakende şirketler için de kapı imalatı yapıyoruz. Ayrıca talep üzerine özel üretim ve özel ölçü kapı imalatı da yapıyoruz.

Türkiye’nin en eski ve en tecrübeli iç kapı imalatçısı olarak sizler için mutluluğa açılan kapılar üretiyoruz.

İstediğiniz renk ve istediğiniz modelde iç kapı tasarımlarını web sitemizde bulabilirsiniz. 2020 kapı kataloğunu da linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.
EVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP

Ara

× WhatsApp