blank

Kapı ev dekorasyonunun en büyük parçalarından biridir. Kapısız bir ev düşünülemez. Bu yüzden kapının modeli, deseni, rengi ve türü bir ev dekorasyonu için oldukça önemlidir.
Evkap Orman Ürünleri olarak sizlere mutluluğa açılan iç kapılar imal ediyoruz. İç kapı imalatçısı olarak sektörde oldukça başarılı lider firmalar arasında yer almaktayız. Evinizin dekorunu bize emanet etmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

EN İYİ İÇ KAPI MODELLERİ HANGİLERİDİR ?

Eviniz, kim olduğunuzun bir yansımasıdır ve seçtiğiniz iç kapıların modeli siz ve tarzınız hakkında çok şey söyler.  İç kapı çeşitleri çok fazladır bu yüzden mevcut kapılar arasında seçim yapmak oldukça zordur. Fakat farklı tipte ev kapıları ve iç kapı malzemesi türlerinin iyi anlaşılmasıyla, sizin için mükemmel olan iç kapı tiplerini bulma yolunda iyi bir şekilde yönlendirilmiş olacaksınız. İç kapı çeşitleri oldukça fazladır ve her kapı farklı bir amaca yönelik hizmet eder. evkap.com.tr/modeller

Ev kapıları genellikle evinizin dekorasyonu ile uyumlu olmayabilir. Çünkü mimarlar genellikle en çok tercih edilen kapı türlerini evinize monte ettirmiş olabilir. Fakat iç kapılarınızı daha güzel modeller ile değiştirmek tabi ki sizin elinizde. Öncelikle kapılarınızı mobilyalarınızla, evinizde merdiven var ise merdiven ile parkeleriniz ile uyumlu olacak şekilde seçmelisiniz. Bu sayede evinizde bir bütünlük oluşturmuş olursunuz.  Şimdi sizlere en iyi iç kapı modellerinden bahsedelim.

Kapalı mekanlarda genellikle karşımıza en çok ahşap kapı modelleri karşımıza çıkmaktadır. Ahşap kapılar özellikle estetik açıdan oldukça hoştur ve dayanıklıdır. Şimdi ahşap malzeme kullanılarak üretilen farklı iç kapı modellerinden bahsedelim.

blank

AHŞAP KAPLAMA KAPILAR

Ahşap kaplama kapılar genellikle Yanmaz MDF üzerine işlem yapılması ile elde edilir. Bu tarz kapılar boya gerektirmez ve üzerlerine sadece cila atmak yeterlidir. Genellikle ahşap kaplama kapılar iç oda kapıları ve Tuvalet kapıları olarak kullanılır. Ahşap kaplama kapılar oldukça doğal bir görünüme sahiptir. Tamamen sizlere ahşabın yani ağaç görüntüsünün yansımasını verir. Bu yüzden doğal ve ahşap görünümü seven kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca ahşap kapıların en önemli özelliği güneş ışınlarına ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasıdır.

2020 ahşap kapı modelleri hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

blank

LAKE KAPILAR

Lake bir cila çeşididir. Kimyasal maddeler kullanılarak elde edilen bir çeşit parlak ciladır. Lake genellikle pürüzsüz bir görünüm elde etmek için kullanır. Çok sıradan bir ahşap lake ile birleşince mükemmel bir kapıya dönüşmektedir.

Lake kapıların yüzeyi bazı makinalar kullanılarak desenlendirilebilir. Örneğin CNC makinası kullanılarak lake kapıya desenler verilebilir. İstenilen her ölçüde lake kapı üretimi yapılabilmektedir. Kapılarımız tek kanat, çift kanat, camlı ya da camsız olabilmektedir.

Lake kapı imal ederken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta zımparalama ve astarlama işlemidir.

Lake kapıların en önemli özelliği hem estetik açıdan güzel olması hem de ekonomik olmasıdır. Temizliği de oldukça kolay olan lake kapılar oldukça güzeldir.

lamınat_52-laminat-kapı

LAMİNAT KAPILAR

Laminat kapılar gürültü önleyici kapılar olarak bilinmektedir. Yüksek sese ve basınca karşı dayanıklı bu kapılar son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Özellikle otellerde hastanelerde ve evlerde gürültü önleyici kapılar olarak kullanılmaktadır. Laminat kapıların desen seçeneği oldukça yüksektir. Örneğin kum desenli, metal kaplama, aliminyum kaplama ya da taş desenli laminat kapılar mevcuttur.  Farklı renklerde ve farklı modellerde lake kapı imalatımız mevcuttur. Camlı ya da camsız laminat kapı tercih edebilirsiniz.

2020 laminat kapı modelleri ve fiyatları hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

blank

MELAMİN KAPILAR

Melamin organik bir malzemedir. Genellikle plastik ürünler üretilirken kullanılan endüstriyel bir malzemedir. Melamin kapılar MDF üzerine uygulanan bu melamin malzemesi ile oluşturulur. Boya gerektirmeyen genellikle kendinden desenli kapılardır. Melamin kapılar çift kanatlı olarak da üretilebilmektedir.

Melamin kapıları evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Melamin kapı imalatında ses geçirmez bir özellik elde etmek isterseniz imalatta değişiklik yapabiliyoruz.

2020 melamin kapı modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

blank

AMERİKAN KAPILAR

Amerikan kapı imalatında farklı kapı panelleri kullanılmaktadır. Bu kapı panellerinin kalınlığı ve deseni istediğiniz kapıya göre değişmektedir. Amerikan kapılar da diğer kapılar gibi iç oda kapısı ve WC kapısı olarak kullanılabilir. İster tek kanat isterseniz çift kanat imalat yapabiliyoruz.

Eğer uygun fiyatlı iç kapı istiyorsanız Amerikan kapı tam size göredir. Bir çok farklın deseni ve modeli mevcuttur. İstenilen renk üretilebilir. Kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. En hafif kapı modelleri arasında yer almaktadır. İç mekanlarda en çok tercih edilen kapı çeşididir.

2020 Amerikan kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşınız.

blank

PVC KAPILAR

PVC yani Polivinil Klorür günümüzde en çok kullanılan plastik çeşididir. Özellikle kapı ve pencere imalatında sıklıkla kullanılır. Ayrıca geri dönüşümlü olan PVC ile çevreye de zarar vermemiş oluyorsunuz.  PVC kapılar diğer kapılar gibi farklı desen ve özelliklerde üretilebilir. CNC makinası bu işlem için kullanılır.

Dikkat edilmesi gereken nokta kapı yüzeyine PVC yapıştırdıktan sonra desen verilmesi gerektiğidir. PVC kapılar boyanmaz ve temizliği çok kolaydır. Kapılar istenilen renkte üretilebilir. İç oda kapısı ve Tuvalet kapısı olarak da kullanılabilir.

2020 PVC kapı modelleri ve fiyatları hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
EVKAP KAPI

Türkiye'nin Lider "Kapı Üreticisi"

TALEP FORMU
TOP

Ara

× WhatsApp