2021 Yılının En Trend ve Dikkat Çekici Ahşap Kapı Modelleri

2021 Yılının En Trend ve Dikkat Çekici Ahşap Kapı Modelleri

Ahşap kapılar, modası uzun yıllardır devam eden ve asla tükenmeyecek olan; günümüzün en çok tercih edilen kapı türleri olarak dikkat çekmektedir. PVC kapılar ve lake kapılar her ne kadar bugün sektörün en çok tercih edilen türleri olsa da; ahşap kapıların oldukça uzun bir geçmişi vardır. Evkap olarak gerek ahşap kapılar, gerekse de PVC, melamin ve diğer kapı türlerinde üretim yapıyor, sizler için her daim en kaliteli ürünü sunmaya çalışıyoruz. Uzun yılların getirdiği tecrübe, bilgi ve birikimle birlikte bu yazımızda En trend ahşap kapı modelleri ile ilgili bilgi aktarımında bulunacağız. İşte günümüzün en trend ahşap kapı modelleri:

Ahşap Kapı

Ahşap kapı modelleri arasında günümüzde en çok tercih edilen kapı modeli camlı ve bölmeli kapılar olmaktadır. Bu noktada Freze Teak C-02 modeli ise; ilk tercih olarak ön plana çıkmaktadır. Doğal ahşap rengi ve orta kısmında yer alan düz buzlu camla birlikte evlere farklı bir nefes kazandıran bu kapı modeli, her tarz dekorasyona uyum sağlamaktadır.

  • Oak C-04

oak-c-04

Bir diğer trend ahşap kapı modeli ise OAK C-04 olarak kendini göstermektedir. Bu model ise Freze Teak modeline göre bir tık daha açık renktedir. Yine orta bölümünde buzlu cam ve bölmeler bulunmaktadır. Buzlu camda yer alan dekoratif desenler; görsel açıdan daha zengin bir hale gelmesini sağlamaktadır.

  • Freze Teak K-01

freze-teak-k-01

En trend ahşap kapı modelleri 2021 listesinde 3 farklı camlı modeli yukarıda verdik. Bu modeller haricinde şuanda tutulan farklı bir model bulmak oldukça zor. Bu modellerden sonra ise camsız, düz kapılar gelmektedir. Bu noktada da Freze Teak K-01 ilk model olarak kendini göstermektedir. Vernikli ahşap görünümü ve kendine has doğal görünümlü çizgileriyle dekorasyonda oldukça büyük farklılık meydana getireceğinden emin olabilirsiniz.

  • Oak K-03

oak-k-03

En trend ahşap kapı modelleri 2021 listesinin bir diğer modeli ise OAK K-03 oluyor. Bu model K-01 modeline kıyaslandığında daha açık rengi ve belirgin olan desenleriyle kendini ön plana çıkarmayı başarıyor. Evkap olarak en çok satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında yer alan OAK K-03 daha çok kurumsal alanlarda tercih edilmektedir.

  • Hareli Teak K-06

hareli-teak-k-06

Ahşap kapı modelleri tabi ki bunlarla sınırlı değil. Bunların yanı sıra Hareli Teak K-06 ile birlikte 3 model daha bulunuyor. Bu model de üzerinde yoğun şekilde ahşap desenleri taşımaktadır. Bu desenler orantılı bir şekilde eklendiği için oldukça hoş bir görünüm sergilemektedir. Yine Cherry modelinde olduğu gibi ofislerde tercih edilmektedir.

  • Olive K-07

olive-k-07

Evini değiştirmek isteyenlerin ve bunun yanı sıra yeni yapıların hemen hemen ilk tercihi olan Olive K-07 modeli; zeytin desenleri içermese de üzerinde bulunan çizgiler bir zeytin ağacının düzenini aktaran en güzel değerler olarak ön plana çıkıyor. Belirli bir yere kadar dikey uzanan çizgiler, bu noktadan sonra yatay olarak boy gösteriyor. Daha çok modern tarz dekorasyon ve kurumsal alanlarda tercih ediliyor. Eğer, en trend kapı modelleri arasında bir seçim yapmak istiyorsanız; bu noktada Olive – K-07 oldukça iyi bir seçim olacaktır.

  • Walnut K-08

walnut-k-08

En trend kapı modelleri arasında yer alan bir diğer kapı ise Walnut K-08 oluyor. Walnut K-08; kahverengi rengi ve oldukça elit görünen desenleriyle birlikte dekorasyonda lüks sevenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Okulların idare binalarında çok sık bir şekilde görülen bu kapılar, eğer ağır ve avangard tarz bir ev dekorasyonu uygulanıyorsa tercih edilebilir.

  • Bamboo K-09

bamboo-k-09

Son ahşap kapı modeli ise Bamboo K-09 oluyor. Adının bambu olması, onun bambudan imal edildiği anlamına gelmiyor. Sadece üzerinde bulunan düzenli, şerit şeklindeki çizgileri bambuyu andırdığı için bu ismi taşıyor. Rengi ise diğer ahşap kapı modelleri arasında en açık renk olarak öne çıkıyor. Eğer hem ahşap görünümü istiyor, hem de açık renk olsun diyorsanız bu noktada Bamboo K-09 oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Tüm detaylar için Ahşap Kapı Modelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top