İç Kapılar Ev Dekorasyonunun En Önemli Parçasıdır

En iyi iç kapı markaları hangileridir?

En iyi iç kapı markaları hangileridir?

Kapılar evimizin dekorasyonu için oldukça önemli bir detaydır. Örneğin evinizde mobilyalar ile kapılar uyumsuz olursa bu istediğiniz bir görüntü olmaz ve sizi üzer. Özellikle kadınlar ev dekorasyonuna çok önem verirler. Bu nedenle duvar ve mobilyalar ile uyumlu iç kapılar tercih edilmektedir.  Bu yüzden iç kapı üretimi yapan firmaları doğru bir şekilde tercih etmemiz gerekmektedir.

iç kapı

Evkap Türkiye’nin en iyi iç kapı markaları arasında yer alan bir kapı imalatçısıdır. 65 yıllık tecrübesi ile en iyi iç kapı markaları arasında yer almayı hak etmiştir. İstanbul kapı imalatçıları arasında yer alan şirketimiz kapı imalat teknolojisini yakından takip ederek araştırma geliştirme çalışmaları neticesinde sizlere en kaliteli iç kapıları sunmaktadır.

Ahşap kapılar, ahşap kaplama kapılar, lake kapılar, melamin kapılar, PVC kapılar, kompozit kapılar, Amerikan kapılar, laminat kapılar, yangın kapıları, otel odası kapıları, mdf kapı modelleri olmak üzere her türlü kapıları üretebilmekteyiz.

2021 iç kapı modelleri için oluşturduğumuz iç kapı kataloğunu linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Peki en kaliteli iç kapı markaları nasıl olmalıdır. İnceleyelim.

  • Kapılar sağlığa zararsız malzemeler kullanılarak üretilmelidir.
  • Uzun yıllar aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olmalıdır.
  • Ürün çeşitliliği fazla olmalıdır.
  • Elbette ki kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmelidir.
  • Her bütçeye uygun, her zevke uygun iç kapı modelleri üretilmelidir.
  • Kendini sürekli yenileyerek güncel tutmalıdır.
  • Araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vermelidir.
  • Çevre kirliliğini en aza indirerek üretim yapmalıdır.
  • Üretimde geri dönüşümlü, sürdürülebilir bir teknoloji kullanılmalıdır.

Bu noktada EVKAP olarak en iyi iç mekan kapı markaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Evinizin kapılarını değiştirmek istiyorsunuz lakin iç kapı markaları seçimi konusunda kararsız mı kalıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz demektir. Üstün tecrübe ve titizlikle ürettiğimiz iç mekan kapıları sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Ev dekorasyon tarzları sürekli olarak değişmektedir. Bu da bir çeşit modadır ve her moda akımı gibi devamlı olarak değişmektedir. Evkap Firması olarak, ev dekorasyonu akımlarını sürekli olarak takip ediyor, ve modellerimizi de geliştiriyoruz. Ayrıca, gelişen üretim teknikleri ve yeni özellikleri de ürünlerimize aktarıyoruz. Şu anda üretmekte olduğumuz ürünler, tüm dünyada kabul edilmiş, iç ev dekorasyonu ve ihtiyaçlara yönelik olarak en gelişmiş kapı modelleridir.

Diğer bir husus da farklı kapı modellerinin farklı amaçlar için kullanılabilmesidir. Örneğin, PVC kapılar ıslak alanlar ve fazla nemli ortamlar için uygun kapılardır. Ancak, çok farklı renk seçeneği ve model ile PVC kapı istediğinizde, birçok seçenek ile karşı karşıya kalırsınız. Ayrıca artık birçok kapı modeli de su ve nemli ortamlara karşı dayanıklıdır. Böylece kapı seçiminde hem ihtiyaçlarınızı karşılamış, hem de istediğiniz modeli seçmiş olursunuz.

Ev dekorasyonunuza karakteristik olarak güzellik katmak isterseniz bizi tercih etmekten çekinmeyiniz. İç kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiyi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Kapı hakkında her şey web sitemizde mevcuttur. Evkap size mutlu bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Kişiye özel kapı tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Ev Dekorasyonunda İç Kapı Seçimi

Ev dekorasyonunda her sene yenilikler olmaktadır. Buna bağlı olarak ev içi kapı modelleri de her sene değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki resimlerde 2020 iç kapı modellerini görebilirsiniz.

Lake Kapı

Beyaz her sene olduğu gibi 2020’de de en çok tercih edilen kapı modelleri arasında yer almaktadır. Beyaz camlı kapılar ya da beyaz camsız kapılar olmak üzere farklı şekillerde üretilebilen bu kapılar oldukça şık ve dekoratif gözükmektedir. Genellikle ev dekorasyonunda beyaz lake kapılar tercih edilmektedir.

ev dekorasyonunda iç kapı seçimiev dekorasyonunda iç kapı seçimi 2

Lakin lake kapılar farklı renklerde de üretilebilmektedir.

pvc serisi kapı

PVC kapı modelleri de 2020’de en çok tercih edilen kapılardandır. PVC oldukça dayanıklı ve kaliteli bir malzeme olduğu için kapı imalatında sıklıkla tercih edilir. Bu yüzden PVC kapılar da her sene olduğu gibi 2020’de de oldukça fazla tercih edilmektedir.

pvc kapı modelleri

Ayrıca 2020’de gri renkli iç mekan kapıları da sıklıkla tercih edilmektedir. Oldukça modern bir görünüme sahip gri renkli iç kapılar ev dekorasyonunuz için harika bir alternatiftir.

en iyi iç kapı markaları

Kırık beyaz ya da krem rengi iç kapılar da 2020’de sıklıkla karşılaşacağınız kapı modelleri arasında yer almaktadır.

melamin kapı fiyatları ve modelleri

Ayrıca ahşap renkli kapı modelleri de geleneksel tasarımı seven kişiler tarafından 2020’ de tercih edilmeye devam edecektir.

en iyi iç kapı markaları 2

Ayrıca farklı renklerde, rengarenk iç kapı modelleri de mevcuttur.

en iyi iç kapı markaları 3

İç kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Evkap Türkiye’nin en iyi iç kapı markaları arasında yer almaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top