2021 Camlı İç Kapı Modelleri

2021 Camlı İç Kapı Modelleri

Kapı bir mekana girip çıkarken kullanılan, odaları birbirinden ayıran bölmelere verilen isimdir. Bir çok kapı modeli mevcuttur. İç kapı, dış kapı, camlı kapı, camsız kapı, ahşap kapı, ahşap kaplama kapı gibi bir çok kapı modeli vardır. Bugün sizlere 2021 camlı iç kapı modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Camlı iç kapı modellerini çok seviyor ve evinizde kullanıyorsanız bugün ki yazımız tam size göre. 2021 iç kapı modelleri arasında en çok beğenilen kapı çeşitlerinden biri de camlı iç kapılardır. Camlı iç kapılar evin daha ferah görünmesine yardımcı olurlar. Ayrıca estetik olarak camlı kapılar çok güzeldir ve her eve uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir.

iç kapı

Eğer sizde eski kapınızı yenilemek istiyorsanız camlı kapıları tercih edebilirsiniz. Eğer eskimiş bir camlı kapınız var ise ve boyasını yenilemek istiyorsanız aşağıda bunu nasıl yapacağınız hakkında da size bilgi vereceğiz.

Evkap Orman Ürünleri olarak sizler için kapı modellerini her sene güncelliyoruz. Modern ve estetik anlamda gelişen modayı takip ederek kapı modellerimizi buna göre üretiyoruz. Ürettiğimiz iç kapı modelleri farklı renklerde ve farklı desenlerde olabilmektedir. Ayrıca lake kaplama kapı (lake kapı), laminat kaplama kapı (laminat kapı), PVC kaplama kapı (PVC kapı), MDF kapı, melamin kaplama kapı (melamin kapı) modelleri sizlerin zevkine hitap edecek şekilde üretilmektedir.

Camlı kapılar bir mekanın ferah görünmesine yardımcı olan estetik bir öğedir. Bir mekana girerken ilk dikkat çekecek nokta kapılardır. Bu yüzden kapıların estetik olarak değer yaratması çok önemlidir. Bu yüzden sizler de kapı seçerken doğru seçimi yaparak ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dekorasyon için kapı seçimi çok önemlidir. Eğer evinizin dekorasyonu ile uyumlu olmayan kapılara sahipseniz diğer dekorasyon öğelerinin pek bir önemi kalmayacaktır. Çünkü bir ev bütünü ile güzeldir. Bu yüzden kapı seçimi çok önemlidir.

Şimdi sizler ile 2021 camlı iç kapı modellerini inceleyelim. Evkap olarak Türkiye’nin en iyi iç kapı üretici firmasıyız. 2021 iç kapı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2021 kapı kataloğumuzu da web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Unutmayın, Evkap sizin için mutluluğa açılan kapılar üretir.

Camlı İç Kapı Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

  1. Beyaz Camlı Kapılar

beyaz camlı kapılar

Beyaz camlı kapılar 2021

yılında en çok kullanılan kapı modelleri arasında yer almaktadır. Bunun önemli birkaç sebebi vardır. Birincisi beyaz renk evi geniş ve ferah gösterir. İkincisi beyaz kapı bir çok ev dekorasyonu ile uyumlu olduğu için sıklıkla tercih edilir. Üçüncüsü beyaz kapı modern bir görünüme sahiptir. Dördüncü ve son olarak da beyaz ve camlı kapılar estetik olarak evinize değer katar.

Bu kadar çok estetik özelliğe sahip olan bir kapıyı ev dekorasyonumuzda kullanmamız için yeterince sebep bulunmaktadır. Bu yüzden hem beyaz hem de camlı bir kapı evinize güzel bir görünüm katacaktır.

Not: Camlı kapıların camları üzerinde farklı desen uygulamaları yapılmaktadır. Evkap olarak talebiniz üzere camlı kapıların desenlerini düzenleyebiliyoruz. Farklı desenlerde camlı kapı modellerimiz web sitemizde mevcuttur.

  1. Klasik ahşap görünümlü camlı kapılar

klasik ahşap görünümlü klasik ahşap kapılar

Camlı kapılar arasında en çok tercih edilen modellerden biri de klasik kapılardır. Geçmişten günümüze gelen ahşap tutkusu ile birleşen camlı kapılar çok güzel olmaktadır. Geleneksel görünümün yanı sıra etnik ve otantik bir hava katmaktadır evinize. Bu yüzden eğer sizde ahşap görünümünü seviyorsanız kesinlikle ahşap renkli ya da ahşap camlı kapıları tercih edebilirsiniz.

Camlı Kapı Nasıl Boyanır?

camlı kapı nasıl boyanır?

Camlı kapı boyarken gazete kağıdı kullanmanız yeterli olacaktır. Kapınızın cam bölümüne gazete yapıştırarak boyama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz sprey boya ile isterseniz de fırça yardımı ile kapınızı boyayabilirsiniz. Kapıyı yerinden söküp boyamak her zaman daha kolay olacaktır.

Gördüğünüz gibi camlı kapı modelleri çok fazladır ve çeşitlidir. Her sene mevcut bulunan kapı modellerinin üzerine yeni ve daha modern görünüme sahip, çağa ayak uyduran kap modelleri eklenmektedir. Camlı kapı modelleri arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. 65 yıllık tecrübe ile sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetten memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web sitemizi inceleyerek farklı kapı modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca blog kısmımızı incelerek ev kapısı seçerken nelere dikkat edilmelidir gibi blog yazılarımızı inceleyebilir ve kapı seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz ve bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Faklı renk ve desenlerden oluşan camlı iç kapı modelleri hakkında detaylı bilgiyi de bizden alabilirsiniz. Özel ölçü iç kapı imalatı da yapmaktayız.

Evkap ile kapılarınız mutluluğa açılsın!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top